EATON NZMH4-AE1200-NA
Eaton
Part
#NZMH4-AE1200-NA
In stock icon1 in stock
Adding to cart… The item has been added
Eaton Series NZM complete molded case circuit breaker, NZM4-frame, NZMH4, Thermal-magnetic trip, Three-pole, 1200A, 690 Vac, 85 kAIC at 480 Vac, Bolt-on, Distribution circuit protect., 600-1200A, 2400-14400A delayed, Front screw, 600-1200A