EATON NZMH4-VE1200-NA
Eaton
Part
#NZMH4-VE1200-NA
In stock icon in stock
Eaton Series NZM complete molded case circuit breaker, NZM4-frame, NZMH4, Thermal-magnetic trip, Three-pole, 1200A, 690 Vac, 85 kAIC at 480 Vac, Bolt-on, Selective and generator protection, Rocker lever, motor drive, Front screw, 630-1200A