Eaton NZMH4-AE800-NA
Eaton
Part
#NZMH4-AE800-NA
In stock icon2 in stock
Adding to cart… The item has been added
Eaton Series NZM complete molded case circuit breaker, NZM4-frame, NZMH4, Thermal-magnetic trip, 1600-9600A delayed, Three-pole, 800A, 690 Vac, 85 kAIC at 480 Vac, Distribution circuit protection, 400-800A, Front screw, 400-800A