Eaton NZMH3-AEF600-NA Used Surplus
Eaton
Part
#NZMH3-AEF600-NA
Condition:
Used
In stock icon2 in stock
Adding to cart… The item has been added
Eaton Series NZM complete molded case circuit breaker, NZM3-frame, NZMH3, Thermal-magnetic trip, 1200-4800A delayed, Three-pole, 600A, 600 Vac, 100 kAIC at 480 Vac, Distribution circuit protection, 300-600A, Front screw, 600-600A