EATON NZMH4-AEF600-NA
Eaton
Part
#NZMH4-AEF600-NA
In stock icon in stock
Eaton Series NZM complete molded case circuit breaker, NZM4-frame, NZMH4, Thermal-magnetic trip, 1200-7200A delayed, Three-pole, 600A, 690 Vac, 85 kAIC at 480 Vac, Distribution circuit protection, 600-600A, Front screw, 600-600A