EATON NZMH4-VEF1000-NA
Eaton
Part
#NZMH4-VEF1000-NA
In stock icon in stock
Eaton Series NZM complete molded case circuit breaker, NZM4-frame, NZMH4, Thermal-magnetic trip, Three-pole, 1000A, 690 Vac, 85 kAIC at 480 Vac, Bolt-on, Selective and gen. protect., 1000-1000A, Front screw, 1000-1000A