EATON NZMH3-VEF400-NA
Eaton
Part
#NZMH3-VEF400-NA
In stock icon in stock
Eaton Series NZM complete molded case circuit breaker, NZM3-frame, NZMH3, Thermal-magnetic trip, Three-pole, 400A, 690 Vac, 100 kAIC at 480 Vac, Selective and gen. protect., 400-400A, Front screw, 400-400A