Eaton NZMH3-AEF400-NA
Eaton
Part
#NZMH3-AEF400-NA
Condition:
New
In stock icon1 in stock
Adding to cart… The item has been added
Eaton Series NZM complete molded case circuit breaker, NZM3-frame, NZMH3, Thermal-magnetic trip, Three-pole, 400A, 690 Vac, 100 kAIC at 480 Vac, Distribution circuit protection, 400-400A, 800-4400A delayed, Front screw, 400-400A