EATON NZMH2-A160-BT-NA
Eaton
Part
#NZMH2-A160-BT-NA
In stock icon in stock
Eaton Series NZM complete molded case circuit breaker, NZM2-frame, NZMH2, Adj. thermal, adj. magnetic trip, 960-1600A delayed, Three-pole, 160A, 690 Vac, 750 Vdc, 85-150 kAIC, Box, Distribution circuit protect., Front frame clamp, 125-160A