Eaton E53KAL30A2E Used Surplus
Eaton
Part
#E53KAL30A2E
Condition:
Used
In stock icon3 in stock
Adding to cart… The item has been added
Eaton E53 tubular capacitive proximity sensor, Threaded body, 0.98 in range, Straight, 30 mm, Unshielded, Output ON, 6.6 ft, 300 mA Solid State Output, PVC, 2-wire AC, NO, 20-250V