Eaton E53KAL30A2E
Eaton
Part
#E53KAL30A2E
Condition:
New
In stock icon6 in stock
Adding to cart… The item has been added
Eaton E53 tubular capacitive proximity sensor, Threaded body, 0.98 in range, Straight, 30 mm, Unshielded, Output ON, 6.6 ft, 300 mA Solid State Output, PVC, 2-wire AC, NO, 20-250V