Allen Bradley 20AB054A3AYNANC0 PowerFlex 70 AC Drive 54 A at 20 Hp 20A Used Surplus
Allen Bradley- Part
- #20AB054A3AYNANC0
- Condition:
- Used
Frame Size E
Output Amps: 54A Cont, 63A 1 Min, 84A 3 Sec