Allen Bradley 140M-C2N-B16 Motor Circuit Protector Circuit-Breaker Used Surplus
Allen Bradley- Part
- #140M-C2N-B16
- Condition:
- Used
480V 60Hz
5 kA
Motor Circuit Protector
1.6A
Standard Magnetic Trip (Fixed at 13 x le)
Frame Size C
21A Fixed