Eaton 12126-12CHC
Eaton
Part
#12126-12CHC
Condition:
New
In stock icon3 in stock
Adding to cart… The item has been added
Eaton B-Line series JIC panel enclosure, 12" height, 6" length, 10" width, NEMA 12, Hinged cover, 12CHC enclosure, Wall mount, Small single door, External mounting feet, Carbon steel, Seamless poured in-place gasket