Eaton 1264-12CHC
Eaton
Part
#1264-12CHC
In stock icon1 in stock
Adding to cart… The item has been added
Eaton B-Line series JIC panel enclosure, 12" height, 4" length, 6" width, NEMA 12, Hinged cover, 12CHC enclosure, Wall mount, Small single door, External mounting feet, Carbon steel, Seamless poured in-place gasket