Eaton XRU2D120U Used Surplus
Eaton
Part
#XRU2D120U
Condition:
Used
In stock icon2 in stock
Adding to cart… The item has been added
Eaton DPDT Screw Connection, Standard Terminal Block Relays, 120V, 110 Vdc, 6A