Eaton XRU1H120U Used Surplus
Eaton
Part
#XRU1H120U
In stock icon2 in stock
Adding to cart… The item has been added
Eaton High Current Terminal Block Relays, XR Series, 230V, 220 Vdc, 10A
quick-delivery
QUICK DELIVERY
free-shipping
FREE SHIPPING
1-year-warranty
2 YEAR WARRANTY
esy-returns
EASY RETURNS
Questions?
Speak with a real person who will go out of the way to help!
Chat
Reviews
  • XRU1H120U
  • TERMINAL BLOCK RELAY
  • SCREW CONNECTION
  • 1P
  • HIGH CURRENT
  • 120VAC/110VDC