Eaton XRU1D120UG
Eaton
Part
#XRU1D120UG
In stock icon1 in stock
Adding to cart… The item has been added
Eaton 1PDT Screw Connection, Standard Terminal Block Relays, 120V, 110 Vdc, 6A, Gold-plated contacts
quick-delivery
QUICK DELIVERY
free-shipping
FREE SHIPPING
1-year-warranty
2 YEAR WARRANTY
esy-returns
EASY RETURNS
Questions?
Speak with a real person who will go out of the way to help!
Chat
Reviews
  • XRU1D120UG
  • TERMINAL BLOCK RELAY
  • SCREW CONNECTION
  • 1 POLE
  • STANDARD RELAY
  • 120V AC/110V DC