Siemens 3RH2122-1AK60
Siemens
Part
#3RH2122-1AK60
Condition:
New
In stock icon7 in stock
Adding to cart… The item has been added
contactor relay, 2 NO + 2 NC, 110 V AC, 50 Hz / 120 V, 60 Hz, screw terminal, frame size S00
quick-delivery
QUICK DELIVERY
free-shipping
FREE SHIPPING
1-year-warranty
2 YEAR WARRANTY
esy-returns
EASY RETURNS
Questions?
Speak with a real person who will go out of the way to help!
Chat
Reviews
Contactor relay, 2 NO + 2 NC, 110 V AC, 50 Hz, 120 V, 60 Hz, Size S00, screw terminal