Eaton PSG960F24RM
Eaton
Part
#PSG960F24RM
Condition:
New
In stock icon7 in stock
Adding to cart… The item has been added
General Purpose Power Supply, 400-500 Vac, 47-63 Hz, Three-Phase, DIN rail mount, -20C-75C operating temp, Aluminum, 960W, 24 Vdc (±4.8 Vdc), 24 VDC/40A, IP20.