Eaton NZMH2-4-A32
Eaton
Part
#NZMH2-4-A32
Condition:
New
In stock icon2 in stock
Adding to cart… The item has been added
Eaton Series NZM complete molded case circuit breaker, NZM2-frame, NZMH2, adj. thermal, adj. magnetic trip, Four-pole, 32A, 690 Vac, 750 Vdc, 85-150 kAIC, Distribution circuit protection, 25-32A, 350-350A delayed, Front screw, 25-32A