Eaton NZMB2-A125-BT-NA
Eaton
Part
#NZMB2-A125-BT-NA
In stock icon1 in stock
Adding to cart… The item has been added
Eaton Series NZM complete molded case circuit breaker, NZM2-frame, NZMB2, Fixed thermal, adj. magnetic trip, 750-1250A delayed, Three-pole, 125A, 440 Vac, 25 kAIC, Box, Distribution circuit protection, 100-125A, Front frame clamp, 100-125A
quick-delivery
QUICK DELIVERY
free-shipping
FREE SHIPPING
1-year-warranty
2 YEAR WARRANTY
esy-returns
EASY RETURNS
Questions?
Speak with a real person who will go out of the way to help!
Chat
Reviews
  • NZMB2A125BTNA
  • CIRCUIT BREAKER
  • 3 POLE
  • 125 A
  • BOX TERMINALS. 3 POLE
  • 440 / 690 VAC 750 VDC