Eaton FW3125JL
Eaton
Part
#FW3125JL
In stock icon1 in stock
Adding to cart… The item has been added
Eaton Series C complete molded case circuit breaker, F-frame, FW, Adjustable thermal, adjustable magnetic trip, Three-pole, 125A, 690 Vac, 40 kAIC at 415 Vac, 35 kAIC at 480 Vac, 25 kAIC at 600 Vac, Line and load, Feed-thru