Eaton ED3125A10D01 Used Surplus
Eaton
Part
#ED3125A10D01
In stock icon1 in stock
Adding to cart… The item has been added
Eaton Series C complete molded case circuit breaker, F-frame, ED, Fixed thermal, fixed magnetic trip, Three-pole, 125A, 240 Vac, 125 Vdc, 65 kAIC at 240 Vac, Line and load end caps, Imperial, 2A-2B rear w/ left pigtail, 50/60 Hz