Eaton ED3125A06
Eaton
Part
#ED3125A06
In stock icon1 in stock
Adding to cart… The item has been added
Eaton Series C complete molded case circuit breaker, F-frame, ED, Complete breaker, Fixed thermal, fixed magnetic trip,Three-pole, 125A, 240 Vac, 125 Vdc, 65 kAIC at 240 Vac, Load side, 1A-1B rear with right pigtail, 50/60 Hz
quick-delivery
QUICK DELIVERY
free-shipping
FREE SHIPPING
1-year-warranty
2 YEAR WARRANTY
esy-returns
EASY RETURNS
Questions?
Speak with a real person who will go out of the way to help!
Chat
Reviews
  • ED3125A06
  • ED 3P 125A WITH 1A/1B A/S RIGHT