EATON XTAE250L22TD250
Eaton
Part
#XTAE250L22TD250
In stock icon in stock
Eaton XT IEC contactor, 250A, 24 Vdc, 2NO-2NC, 250A, Frame L, 140 mm, Non-reversing, 200-250A, XT IEC series, Screw terminals, Full voltage non-reversing starter