EATON XTAE007B10BP60
Eaton
Part
#XTAE007B10BP60
In stock icon in stock
Eaton XT IEC electronic motor starter,Full voltage non-reversing IEC starter,7 A,220 V 50 Hz, 240 V 60 Hz,1NO,B frame,45 mm,0.4-0.6 A,Screw terminals