EATON NZMH4-VE1600
Eaton
Part
#NZMH4-VE1600
In stock icon in stock
Eaton Series NZM complete molded case circuit breaker, NZM4-frame, NZMH4, Thermal-magnetic trip, Three-pole, 1600A, 690 Vac, 85 kAIC at 480 Vac, Bolt-on, Selective and gen. protect., 800-1600A, Front screw, 800-1600A