EATON NZMH3-VE630
Eaton
Part
#NZMH3-VE630
In stock icon in stock
Eaton Series NZM complete molded case circuit breaker, NZM3-frame, NZMH3, Thermal-magnetic trip, 472-4410A delayed, 1260-5040A delayed, Three-pole, 630A, 690 Vac, 100 kAIC at 480 Vac, Selective and gen. protect., Front screw, 315-630A