EATON NZMH2-A100-BT-NA
Eaton
Part
#NZMH2-A100-BT-NA
In stock icon2 in stock
Adding to cart… The item has been added
Eaton Series NZM complete molded case circuit breaker, NZM2-frame, NZMH2, Adj. thermal, adj. magnetic trip, Three-pole, 100A, 690 Vac, 750 Vdc, 85-150 kAIC, Box, Distribution circuit protect., 80-100A, Front frame clamp, 80-100A