EATON EDH3200S06
Eaton
Part
#EDH3200S06
In stock icon in stock
Eaton Series C complete molded case circuit breaker, F-frame, ED, Fixed thermal, fixed magnetic trip, Three-pole, 200A, 240 Vac, 125 Vdc, 100 kAIC at 240 Vac, Load side, 48-127 Vac or 48-60 Vdc rear with left pigtail, 50/60 Hz