EATON EDH3150L
Eaton
Part
#EDH3150L
In stock icon in stock
Eaton Series C complete molded case circuit breaker, F-frame, ED, Complete breaker, Fixed thermal, fixed magnetic trip type, Three-pole, 150A, 240 Vac, 125 Vdc, 100 kAIC at 240 Vac, Line and load, 50/60 Hz