EATON EDH2150Y
Eaton
Part
#EDH2150Y
In stock icon1 in stock
Adding to cart… The item has been added
Eaton Series C complete molded case circuit breaker, F-frame, ED, Complete breaker, Fixed thermal, fixed magnetic trip type, Two-pole, 150A, 240 Vac, 125 Vdc, 100 kAIC at 240 Vac, Line side, 50/60 Hz