EATON ED3125LA01S17
Eaton
Part
#ED3125LA01S17
In stock icon in stock
Eaton Series C complete molded case circuit breaker, F-frame, ED, Fixed thermal and magnetic trips, Three-pole, 125A, 240 Vac, 125 Vdc, 65 kAIC at 240 Vac, Line/load, 1A-1B same side w/left pigtail, 12-24 Vac/dc same side w/ right pigtail