EATON ED3125A02S22
Eaton
Part
#ED3125A02S22
In stock icon in stock
Eaton Series C complete molded case circuit breaker, F-frame, ED, Fixed thermal and magnetic trips, Three-pole, 125A, 240 Vac, 125 Vdc, 65 kAIC at 240 Vac, Load side, 1A-1B rear w/left pigtail, 48-127 Vac or 48-60 Vdc rear w/ right pigtail