EATON E65-SMSD200-GLD
Eaton
Part
#E65-SMSD200-GLD
In stock icon in stock
Eaton SM Series Rectangular Body Photoelectric Sensor, Sensor dist.8 In, 200 mA max AC/DC, AC: L1 Switched, DC:NPN Open Collector, 200 mA DC NPN/200 mA AC 3-Wire, 18–264 Vac/18–50 Vdc input