EATON E34XB120LAD06
Eaton
Part
#E34XB120LAD06
In stock icon in stock
Eaton E34 pushbutton, 30.5 mm, Corrosion Resistant, 120 V/XFR, Amber LED Light unit with 6 Vac/dc