EATON E34VFB120ER-1X
Eaton
Part
#E34VFB120ER-1X
In stock icon in stock
Eaton E34 pushbutton, E34, 30.5 mm, Corrosion Resistant, Cam 1, 60° throw, NEMA 3, 3R, 4, 4X, 12, 13, Illuminated, Two-position, Knob, Red actuator, Transformer light unit, 1NO-1NC, 120V light unit, 6V lamp