EATON E34CB24H
Eaton
Part
#E34CB24H
In stock icon in stock
Eaton ILL PB 24V FV INCAND,E34, 30.5 mm, Class I Division 2, Illuminated, Incandescent, full voltage light unit, 24 Vac light unit