EATON AN13KN0TD5G100
Eaton
Part
#AN13KN0TD5G100
In stock icon in stock
Eaton Space-Saving NEMA Starter, Full voltage non-reversing, XTOE electronic overload relay, NEMA Size 3 open enclosure - 90 A, Horizontal mounting, 24 Vdc coil voltage, C440 ground fault feature set - 20–100 A