EATON 13101AS9212
Eaton
Part
#13101AS9212
In stock icon in stock
Eaton Comet 18mm tubular photoelectric sensor, Forward Viewing, Sensor dist 4 in, 100 mA PNP, 250 mA NPN max DC, NPN/PNP Open coll, 100 mA PNP, 250 mA NPN at 10-30 Vdc Cable, Background Suppression, 10-30 Vdc input