EATON 12660-12LW
Eaton
Part
#12660-12LW
In stock icon in stock
Eaton B-Line series wireway, 6" height, 60" length, 12" width, 12LW wireway, Wireway hanger, Hinged cover, NEMA 12, Steel, Oil-resistant gasket, Hinged, ANSI 61 gray, 14 gauge