Eaton E58-30DP150-GDP Used Surplus
Eaton
Part
#E58-30DP150-GDP
Condition:
Used
In stock icon2 in stock
Adding to cart… The item has been added
Eaton harsh-duty sensor, E58 Tubular 30mm Photoelectric Sensor, 1.18 dia, dist. 6 In, AC: L1 Switched, 300 mA DC NPN/AC 3-Wire, 4 Pin Pigtail Dual Key Micro, 20-132 Vac 50/60 Hz or 15-30 Vdc input, Latching short circuit