Eaton E53KBL34A2E
Eaton
Part
#E53KBL34A2E
Condition:
New
In stock icon4 in stock
Adding to cart… The item has been added
Eaton E53 tubular capacitive proximity sensor, Smooth Body 1.38 in range, Straight, 34 mm, Unshielded, Output ON, 2-wire, 6.6 ft, 300 mA Solid State Output, PVC, 2-wire AC, NC, 20-250V