Eaton E53KBL30A2E Used Surplus
Eaton
Part
#E53KBL30A2E
In stock icon2 in stock
Adding to cart… The item has been added
Eaton E53 tubular capacitive proximity sensor, Threaded body, 0.98 in range, Straight, 30 mm, Unshielded, Output ON, 6.6 ft, 300 mA Solid State Output, PVC, 2-wire AC, NC, 20-250V