Eaton E53KAL30A2SA Used Surplus
Eaton
Part
#E53KAL30A2SA
In stock icon1 in stock
Adding to cart… The item has been added
Eaton E53 tubular capacitive proximity sensor, Threaded, Straight, 30 mm, Shielded, Output ON, Dual key micro, 300 mA Solid State Output, 3 pin, 2-wire AC, NO, 20-250V