Eaton E53KAL18T111SD
Eaton
Part
#E53KAL18T111SD
In stock icon1 in stock
Adding to cart… The item has been added
Capacitive Proximity Sensor, E53, 8-30 mm range, Straight, 18 mm, Shielded, Output ON, M12, 300 mA Solid State Output, 4 pin, NO PNP open collector, 10-30 Vdc