Eaton E53KAL18A2SA
Eaton
Part
#E53KAL18A2SA
Condition:
New
In stock icon4 in stock
Adding to cart… The item has been added
Eaton E53 tubular capacitive proximity sensor, Threaded, Straight, 18 mm, Shielded, Output ON, Dual key micro, 300 mA Solid State Output, 3 pin, 2-wire AC, NO, 20-250V