Allen Bradley 440F-EAAAV01400 Safedge Guardmaster
Allen Bradley- Part
- #440F-EAAAV01400
Reviews
440F-EAAAV01400
Description: 440F Safedge Factory Assembled System
Termination
Series Term. Std. 6.5k Ohm, Mini 0118S: 8k Ohm
Digit 2 (Thousands)
1
Digit 3 (Hundreds)
4
Total Length
1400 mm
1400 mm
NOTE:
Controllers can be ordered separately. Please see the 440F Safedge Controller Line for ordering information