Allen Bradley 440F-EAAAV00600 Safedge Guardmaster
Allen Bradley- Part
- #440F-EAAAV00600
Reviews
440F-EAAAV00600
Description: 440F Safedge Factory Assembled System
Termination
Series Term. Std. 6.5k Ohm, Mini 0118S: 8k Ohm
Digit 3 (Hundreds)
6
Total Length
600 mm
600 mm
NOTE:
Controllers can be ordered separately. Please see the 440F Safedge Controller Line for ordering information